O nás
Spoločnosť AGRO-MASZ Paweł Nowak, ako výrobca kvalitnej poľnohospodárskej techniky, sa snaží neustále zvyšovať kvalitu produktov a služieb zákazníkom, čo je základným princípom, na ktorom je založené jej súčasné fungovanie a budúci rozvoj.
+10
Predajní po celom svete
10 000
Originálnych dielov
+5 000
Spokojných zákazníkov

Spoločnosť AGRO-MASZ so sídlom v Strzelce Małe sa od svojho založenia v roku 2006 neustále rozvíja a každým rokom zvyšuje zamestnanosť a výrobu. Je to nepochybne výsledok neustáleho zlepšovania kvality našich produktov, stimulovaný investíciami do rozvoja výrobnej základne a rastúcou kvalifikáciou našich zamestnancov.

Snažíme sa udávať rytmus prebiehajúcich hangingov tak, aby vyhovovali požiadavkám dynamicky sa rozvíjajúceho odvetvia poľnohospodárskej výroby uvádzaním odolných a moderných strojov na trh. Zameriavame sa na inovatívne technológie, riešenia založené na presnom obrábaní, aby sme dosiahli trvanlivé produkty vysokej kvality.

Neustále sa snažíme zlepšovať kvalitu našich produktov a systematicky realizovať výrobu nových typov zariadení, aby sme farmárom dokázali ponúknuť čo najkomplexnejšiu ponuku. Čoraz viac zaznamenávame svoju prítomnosť aj na zahraničných trhoch.

Podstupujeme nové výzvy, nové projekty zamerané na vytváranie čo najširšej škály moderných strojov a najvyššej kvality zákazníckeho servisu so zameraním na čo najväčšiu realizáciu ich potrieb, na ktorých staviame dnešné fungovanie a budúci rozvoj spoločnosti.